Kurumsal

services_strat3

GSM Altyapı Hizmetleri

Telekomünikasyon sektöründe Çözüm Ortağı olarak faaliyet gösteren ABİTEK GSM, anahtar teslimi GSM alt yapı kurulumu, GSM baz İstasyonları altyapı bakım hizmetleri, F/O kablo ve sistemleri montaj-devreye alma, Enerji AG/OG montaj ve dönüşüm işlerini yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmektedir.

services_creat3

Danışmanlık ve Mühendislik

Şirketimiz, Baz istasyonu Yer seçimi, RF Planlama, Optimizasyon, Saha Ölçümü, Kiralama, Transmisyon, Montaj Surveyi, Baz istasyonu Montaj, Devreye Alma, Kabul ve Bakım Hizmetlerini, alanlarında uzman personelleri yardımıyla vermektedir.

services_tech3

Planlama ve Uygulama

Konusunda deneyimli personel yardımıyla, hızlı ve kaliteli bir iş akışı temel prensip olarak benimsenerek, en doğru ve detaylı kalite kontrolü, hızlı ve doğru bilgi alışverişi, iş akışının işveren ile hızlı paylaşımını sağlamak maksadıyla saha takibi ve raporlama, hızlı lojistik için saha-ofis koordinasyonu gibi hususlar özellikle dikkate alınmaktadır.

Olmazsa Olmaz!

ABİTEK GSM, proje başlangıcından tam sistem operasyonuna, düzgün ve hatasız proje uygulaması için aşağıdaki tüm işlemleri gerçekleştirmektedir.

Strateji

Strateji

Her proje farklıdır ve etkili çözüm için gerçekleştirilen tüm işlemlerin önceden belirlenmesi esastır. Bu anlamda ABİTEK GSM, her proje için emsalsiz strateji belirler.

Planlama

Planlama

Proje güvenliğinden zemin testlerine her aşama planlanmakta uygun ekipman belirlenmekte ve safhalar izlenmektedir.

Teknoloji

Teknoloji

Yüksek standartlara sahip projeler oluşturulabilmesi için ABİTEK GSM, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmaktadır. Hareket kabiliyeti ve maaliyetler açısından teknoloji “olmazsa olmaz”dır.

İletişim

İletişim

Kurulum, bakım ya da onarım çalışmaları esnasında şebekede meydana gelen tüm hareketlilikler gözlenir ve ihtiyaç halinde uzman kadroların sahalara sevki sağlanır.

Tecrübe

Tecrübe

Uygulamada doğabilecek aksaklıkları ve zaman kaybını iyi analiz ederek engelleyen ABİTEK ekibi tüm projelerini profesyonel bir yaklaşımla hazırlanma ve uygulamada yeterli bilgi birikimine sahiptir.

Acil Durum Planı

Acil Durum Planı

ABİTEK GSM, kurduğu sistemlerin kusursuz çalışması ve öngörülemeyen gecikme veya maliyetlere sebep olmaması için her türlü acil durum için önceden belirlenmiş aksiyon planlarına sahiptir.

Uzman Kadro

Uzman Kadro

Deneyimli kadrosu ile ABİTEK GSM, niteliklerini doğru alanlarda kullanan ve oluşabilecek sorunlara karşı hazırlıklı ekipleri ile her an ve her şartta maksimum performans bilinci ile yola çıkmaktadır.

Analiz

Analiz

Elde edilen veriler ışığında bir sonraki hedef ve aksiyon planı her proje için “olmazsa olmaz” işler arasındadır. Ekipman desteği analiz ve raporlamada büyük farklar ortaya çıkarmaktadır.