Hakkımızda

ABİTEK GSM

ABİTEK GSM, Türkiye’nin çeşitli illerinde deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir.

GSM Altyapı Hizmetleri

Telekomünikasyon sektörü Güney Marmara Bölgesinde tüm GSM firmaları için çözüm ortağı olarak faaliyet gösteren ABİTEK Telekomünikasyon, anahtar teslimi GSM alt yapı kurulumu, GSM baz İstasyonları altyapı bakım hizmetleri, F/O kablo ve sistemleri montaj-devreye alma, Enerji AG/OG montaj ve dönüşüm işlerini yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmektedir.

Danışmanlık ve Mühendislik

Şirketimiz, Baz istasyonu Yer seçimi, RF Planlama, Optimizasyon, Saha Ölçümü, Kiralama, Transmisyon, Montaj Surveyi, Baz istasyonu Montaj, Devreye Alma, Kabul ve Bakım Hizmetlerini, alanlarında uzman personelleri yardımıyla vermektedir.

Konusunda deneyimli personellerimiz, hızlı ve kaliteli bir iş akışı temel prensip olarak benimseyerek, en doğru ve detaylı kalite kontrolü, hızlı ve doğru bilgi alışverişi, iş akışının işveren ile hızlı paylaşımını sağlamak maksadıyla saha takibi ve raporlama, hızlı lojistik için saha-ofis koordinasyonu gibi hususlara özellikle dikkat etmektedir.

Tüm bu amaçlar doğrultusunda sürekli ofis koordinasyonu içinde bulunan ekiplerimiz, sahadaki her türlü durum ve ayrıntıyı anında saha operasyon ve raporlama sorumlusuna bildirmekte, böylelikle gerekli durumlarda her türlü desteği en hızlı şekilde alabilmektedirler. Bu durum aynı zamanda, saha operasyon ve raporlama sorumlumuz aracılığıyla her türlü bilginin düzenli olarak işverene aktarılmasına da yardımcı olmaktadır.

Planlama

Uygulama

Kontrol

Raporlama

Neden Abitek GSM?

Deneyimli kadrosu ile ABİTEK GSM, niteliklerini doğru alanlarda kullanan ve oluşabilecek sorunlara karşı hazırlıklı ekipleri ile her an ve her şartta maksimum performans bilinci ile yola çıkmaktadır.

Yüksek standartlara sahip projeler oluşturulabilmesi için ABİTEK GSM, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmaktadır. Hareket kabiliyeti ve maaliyetler açısından teknoloji “olmazsa olmaz”dır.

Her proje farklıdır ve etkili çözüm için gerçekleştirilen tüm işlemlerin önceden belirlenmesi esastır. Bu anlamda ABİTEK GSM, her proje için emsalsiz strateji belirler.

Hizmet Alanlarımız

GSM Altyapı Hizmetleri

Telekomünikasyon sektöründe Çözüm Ortağı olarak faaliyet gösteren ABİTEK GSM, anahtar teslimi GSM alt yapı kurulumu, GSM baz İstasyonları altyapı bakım hizmetleri, F/O kablo ve sistemleri montaj-devreye alma, Enerji AG/OG montaj ve dönüşüm işlerini yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmektedir.

Danışmanlık ve Mühendislik

ABİTEK GSM tarafından Sistem Odası – Sperasyon – Konteyner GSM ve Transmisyon Kulelerinin Projelendirilmesi, Kule Röleve Tahkik ve Statik Hesaplamaları, Güvenlik Sertifikası Hazırlama ve Başvuru, Ekipman Tasarımı gibi RF Planlama ve Optimizasyon hizmetleri sunulmaktadır.

Enerji

Kuruluşumuz ENH ve Trafo Tesislerinin (Anahtar teslim) Montajının Yapılması, AG – OG Tesisleri Müşavirlik ve Kontrollük Hizmetleri, OG – ENH Arıza ve Bakım Hizmetleri, Saha Kiralama, ENH Montaj ve Bakımı ve Trafo Bakımı gibi enerji alanında çok yönlü bir hizmet anlayışı ile destek vermektedir.

Bakım, Onarım ve Kamuflaj

Periyodik Saha Bakımı, GSM Kulesi Bakım ve Onarım Çalışmaları, Kabul ve Bakım Hizmetleri, Yapı ve İzolasyon İşlemleri Kamuflaj İşlemleri, Demontaj ve Yer Değiştirme İşlemleri, Projelendirme ve Yasal Takip işlemlerinizde yanınızdayız.

Önceliklerimiz

Güvenlik: 100%
İş Dişiplini: 100%
Uygulama: 100%
Kontrol: 100%
Takip: 100%